O nas

Jesteśmy Doradcami Przyszłości i towarzyszymy osobom i organizacjom w zmianach rozwojowych. Żyjemy w niezwykłych czasach, kiedy innowacje techniczne i społeczne mogą pojawić się w dowolnym miejscu i w bardzo krótkim czasie. Pojedyncze jednostki mogą stać się katalizatorem potężnej zmiany w swoim środowisku!

Wierzymy zwłaszcza w potencjał ludzi młodych z pokolenia X i Y. Już w trakcie nauki w szkole i podczas studiów  mogliby się dobrze przygotować do budowania swoich przyszłych karier. Szkoła to miejsce dynamicznego networkingu, przyswajania wiedzy, łączenia się w koła zainteresowań. Chcemy  tam być, by popilotować Was w przyszłość!

Prowadzimy projekt społeczny dla uczniów:
#SzkołaPrzyszłości #KlubPrzyszłości #FutuClub

Misja:

Wspieramy uczniów i studentów w projektowaniu ich przyszłej kariery, w której marzenia mają znaczenie. Pomagamy w odkrywaniu wiedzy o sobie i jej praktycznym przyswajaniu dzięki skutecznym i atrakcyjnym narzędziom. Inspirujemy ich, aby już w szkole i na studiach robili kariery – przyszłość jest teraz – a więc zachęcamy, aby już podczas nauki podejmować decyzje, które zaprocentują w przyszłości.

Wizja:

Doradcy Przyszłości tworzą silne środowisko młodych liderów, którzy wkraczają w dorosłość w sposób przemyślany i zaplanowany. Uczniowie i studenci korzystający z usług Doradców potrafią skutecznie i odpowiedzialnie konstruować swoją karierę zawodową. Umieją wybierać drogę do sukcesu w oparciu o pogłębioną wiedzę na swój temat. Znają swoje wrodzone skłonności, wartości, marzenia, talenty i zainteresowania. Podejmują trafne decyzje zawodowe i życiowe. 

Kim jesteśmy:

IMG_20160610_220730Anita – rozpoczęła swoją karierę już podczas studiów, zdobywając pierwsze doświadczenia i doskonaląc znajomość języków podczas letnich prac wakacyjnych w Portugalii, USA i Wielkiej Brytanii.  Po powrocie do Polski skończyła studia i zamieszkała w Warszawie, gdzie podjęła pracę w jednej z największych korporacji. Ścieżka jej kariery związana jest także z dyplomacją.  Lubi się wyszaleć podczas podróży dalekich i bliskich, na górskich szlakach, na rowerze albo na tanecznym parkiecie. Miłośniczka przygód, dalekich wypraw, aktywnego eksplorowania świata. W pracy zaangażowana, dociekliwa i odpowiedzialna. Intuicyjnie wyczuwa panujące relacje i ma zmysł do rozwiązywania konfliktów i tworzenia wizji zmiany.

IMG_20160610_223333Mateusz – rozpoczął swoją karierę jeszcze w trakcie liceum, kiedy zdecydował się na budowę sieci osiedlowej, która okazała się dużym sukcesem komercyjnym. Po studiach otworzył we Wrocławiu pierwsze w Polsce centrum coworkingu COCOBAR. Jego rekomendacje dla polskiego rządu w dziedzinie informatyzacji miast stały się podstawą ważnych dyskusji i zmian. Jego pasja to podróże, szczególnie do egzotycznych krajów Azji Płd.-Wsch., takich jak Tajlandia czy Malezja. Cały czas inwestuje w swój rozwój studiując klasyków polskiej myśli psychologicznej, współczesnych myślicieli i futurystów. Bardzo ważna jest dla niego rodzina i budowanie głębokich, przyjacielskich relacji. Mat to mózg operacji i wulkan kreatywności.

Nasze podstawowe wartości:

ZAANGAŻOWANIE: Wkładamy dużo serca w swoją pracę – zaangażowanie traktujemy jako część naszych codziennych obowiązków. Jesteśmy oddani temu, co robimy oraz gotowi do poświęceń dla dostarczania jak najlepszych usług.

OTWARTOŚĆ: Uważamy, że życie jest za krótkie, żeby nie grać w otwarte karty. Możesz nam zawsze zadać pytanie o dowolną kwestię, a my postaramy się szczerze odpowiedzieć. Otwartość jest niezbędna do prawdziwego poznania siebie i zrozumienia swojej indywidualności. Dlatego jest to też wstęp do przyjaźni.

PASJA: Pasja nadaje wyrazistość naszemu życiu. Praca z ludźmi i dla ludzi, przedsiębiorczość, trendy przyszłości są dla nas źródłem codziennej motywacji do pracy i dają prawdziwego powera! Angażujemy się na maksa:)