Referencje

Wiktor Glapiński

Wiktor Glapiński Uczeń technikum

Miałem przyjemność uczestniczyć w projekcie “Futuclub”. Odkryłem w tym projekcie potencjał, z tego powodu zaangażowałem się głębiej w jego realizację. Nie myliłem się - Dzięki pomocy p. Mateusza i p. Anity odkryłem swoje silne strony, zacząłem wyciągać wnioski ze swoich działań i postanowiłem skierować się ku przyszłości. Zarówno p. Mateusz, jak i p. Anita są osobami bardzo komunikatywnymi, ambitnymi i pełnymi determinacji. Przyznaję, że współpraca z nimi przyniosła mi znaczne korzyści oraz otworzyła moje oczy, przekonując do szerszego spoglądania na otaczający mnie świat i dostępne możliwości.

Piotr Klimas

Piotr Klimas Maturzysta

Dziękuję grupie Doradców Przyszłości, która się mną poniekąd „opiekuje” jak i pełni „nadzór” nad moim rozwojem. Czasami bywa tak, że człowiek nie wie co „chce” robić, ale coś wybiera, a potem okazje się to fiaskiem, bo jego budowa psychologiczna jest odmienna od fundamentu. Dzięki Wam i Waszym pomocom w postaci np. testu i i ukierunkowaniu mojej persony, mogłem odkryć realne/przybliżone elementy mojego fundamentu zawodowego. Tylko trzeba być otwartym na pewne propozycje i sugestie, na pewne zadania. Ciekawym to być flegmatykiem o podstawie sangwinika – daje to wiele odpowiedzi. Kim jestem? Co będę robił? Skąd i dokąd idę? - Wiedziałem to, lecz dzięki współpracy wiem to lepiej niż uprzednio, mam o wiele wyraźniej zakreśloną drogą i o wiele więcej alternatyw, które mogą mnie dotyczyć w najbliższym okresie. Uważam, że wasza praca jako doradców ma pozytywny wpływ na to co jest, a co może być.

Katarzyna Wysocka

Katarzyna Wysocka Właściciel firmy

Jedyne, czego żałuję po zrobieniu Waszego testu to to, że nie zrobiłam go 20 lat temu:) Niby coś tam się o sobie i swoich predyspozycjach zawodowych wie, ale zobaczyć to na wykresach, liczbach i tak szczegółowo opisane - to jednak bardzo dużo daje. I mimo że zawodowo jestem już dosyć zaawansowana, to Wasz test pomógł mi uświadomić sobie moje mocne i słabe strony - a podporządkowanie kompetencji zawodowych do swoich predyspozycji powoduje, że mam lepsze efekty w pracy. Po prostu. Dzięki raz jeszcze!

Thanasis

Thanasis Student

For me the test that we did was something different and in a very unique way. I really liked that you combined emotions and logic analysis with describing pictures that i had choosen ...it helped to undestand which are my strong traits and what i will need to pursue in my life to get better .i will rate it 5 stars because you dedicated a lot of time for me and your analysis was on the point with the details that i needed to hear in order to "awake " my self.

Wilda Xie

Wilda Xie Urbanistka

Dear Matthew, I just read the report you prepared for me carefully. It must take lots of time as it is very well-articulated. Thank you soooo much! The diagnosis makes me both shy and excited. Never expected myself to be so good, wow, is that me? But indeed, sounds like me. That's the special feeling I experienced when reading it. 🙂