Rekomendacja Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

Po ponad półrocznym procesie „Szkoła Przyszłości” przychodzi czas na podsumowanie. Setki godzin rozmów, przygotowań, testów i eksperymentów. Był to projekt pionierski w skali całego miasta.
Ponad 40 godzin pracy indywidualnej z uczniami, ponad 100 badań w platformie Doradca Zawodu, 64 członków Futuclub na FB, 13 spotkań z ekspertami oraz osobistościami z rynku pracy.

W działanie w szkole włączyło się kilkunastu młodych liderów ze szkoły, a także ze szkół zaprzyjaźnionych. Wszystkie zdjęcia, projekty wnętrz, filmy w projekcie zostały wykonane dzięki talentom młodych osób. WIele z tych osób dostało doraźny impuls do rozwoju swojej kariery wcześniej niż myśleli. Dochodziło do konfliktów i sporów, jak w każdej rozwijającej się organizacji. Były momenty trudne i krytyczne, gdzie już niemal wszyscy mieli dosyć. Ale udało nam się wzorowo dopiąć a nawet przegonić początkowe oczekiwania!

2017-01-23 14_15_52-#futuclub • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Nasz Futuclub w Social Media

Nasza praca wyszła poza mury szkoły inspirując uczniów oraz grono nauczycielskie kolejnych liceów. Nasze doświadczenia pomogą rozwiać podobne proekty w innych szkołach.

Dziękujemy dyrekcji, kadrze nauczycielskiej, obsłudze administracyjnej oraz wszystkim uczniom za owocną współpracę! Wierzymy, że klub będzie żył swoim życiem jeszcze długie lata, inspirując do mądrego i odważnego sięgania do przyszłości!

Rekomendacje ZSEA Wroclaw (1) Rekomendacje ZSEA Wroclaw (2)


Rekomendacje Doradcy Przyszłosci w PDF

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *